Již od roku 1998 naše firma pořádá pravidelné pořady a vzdělávací akce pro dětské domovy v rámci výše uvedeného programu.
Patronkou všech těchto aktivit je populární herečka a zpěvačka v jedné osobě -  SABINA  LAURINOVÁ .
Spolupracujeme  s těmito dětskými domovy - Tišnov, Klokánek - Brno, Dagmar, Boskovice, Znojmo, Předklášteří, Moravská Třebová - děti postižené a se zbytky zraku, Vranov, Znojmo, Kunštát u Hodonína, Hodonín, Kociánka,děti znevýhodněné - pěstounské rodiny........
Mezi pravidelně konané akce patří BABY PARTY - jedná se o zábavná a výchovná nedělní odpoledne, která probíhají v hotelu INTERNATIONAL, Brno.
Vedení, tohoto hotelu, děkujeme za dlouhodobou spolupráci,ochotu a pochopení .
Pro všechny příchozí děti jsou připraveny dárky,hry, soutěže, dětský koutek..Nechybí účast hosta z řad populárních herců a zpěváků a tradiční autogramiáda např.S.Laurinová, M.Nesvadba, I.Csáková, M.Dolinová, M.David, M.Reifová, I.Bartošová,J.Zonyga,T.Kerndlová,L.Vondráčková, H.Zeťová, P.Poláček, P.Vítek, sourozenci Gondíkovi, V.Horváth, P.Kožíšek, P.Šporcl, T.Savka, Z.Norisová, I.Gottová, P.Muk, P.Bende, P.Kotvald,R.Vojtek,S.Hložek...
Všechny tyto akce uvádí moderátorka Jaruška VYKOUPILOVÁ.
 
EMILY club navázal dlouhodobou spolupráci s pražským divadlem BROADWAY.Zajišťujeme dětským domovům divadelní představení včetně celkového servisu.
 
Prvořadým cílem je podpora integrace dětí z dětských domovů mezi děti z normálně fungujících rodin.Je věcí nás všech, aby se tyto děti uměly orientovat ve společnosti mimo známé prostory a dodržovaly pravidla slušného chování i mimo svůj dočasný domov.
Snažíme se těmto dětem naplnit jejich volný čas a dát jim prostor k sebevyjádření.Chceme jim ukázat možnost žít život, který je naplněn aktivní činností, vést je k zodpovědnosti sama za sebe a k ostatním lidem.